Newsroom

02 Październik 2015
Miło nam poinformować, że Independent Digital Sp. z o.o. została partnerem rekomendowanym przez YouTube do realizacji live streamingu na kanale Chopin Institute. 1 października, koncertem fortepianowym a-moll, rozpoczął się XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina. Dzięki współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina oraz rekomendacji YouTube będziemy odpowiedzialni za prowadzenie działań na kanale Konkursu, w tym również live streamingu koncertów inauguracyjnych. Zachęcamy do subskrypcji https://www.youtube.com/chopin2015, aby na bieżąco śledzić najnowsze materiały dotyczące Konkursu – wywiady z artystami, jury oraz nagrania z przesłuchań. Dodatkowo, w ramach naszej współpracy z iTunes, albumy wydawane przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, eksponowane są na specjalnie dedykowanej półce w sekcji Klasyka, poświęconej Konkursowi Chopinowskiemu. Promocja obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej.
03 Lipiec 2015
Podpisaliśmy się z Apple Music! Serwis miał swoją premierę 30 czerwca wraz z iOS 8.4, nowym systemem operacyjnym Apple'a na urządzenia mobilne. Jak każdy inny serwis streamingowy usługa oferuje dostęp na żądanie do katalogu blisko 30 milionów piosenek. Subskrybenci mogą przechowywać utwory, aby później słuchać ich offline. W serwisie nie zabrakło również możliwości tworzenia własnych playlist oraz dzielenie się nimi z innymi użytkownikami poprzez media społecznościowe. Trzymiesięczny okres próbny potrwa do końca września.
27 Maj 2015
Prowadzona przez nas Sala Kinowa wzbogaciła się właśnie o pierwsze krajowe tytuły z katalogu dystrybutorów Kino Świat, Studio DT Film oraz JW. FILM. Kolejne lokalne produkcje będą pojawiać się na kanale w ramach cyklu "Kino Polskie", w każdy wtorek. Wszystkie tytuły dostępne będą legalnie, za darmo i w wysokiej jakości. Repertuar prowadzonej przez Independent Digital Sali Kinowej stanowiły, do tej pory głównie filmy zagraniczne prezentowane w ramach cyklu "Dla Konesera". To kino artystyczne oraz głośne premiery nagradzane na festiwalach filmowych w Cannes, Berlinie czy Wenecji. Od wtorku 19 maja, subskrybenci Sali Kinowej mogą cieszyć się również dostępem do polskich produkcji. Pierwszymi filmami, jakie zostały udostępnione w ramach cyklu "Kino Polskie" są "Operacja Samum" Władysława Pasikowskiego oraz "Śniadanie do łóżka" z Tomaszem Karolakiem i Małgorzatą Sochą w rolach głównych. W kolejnych tygodniach Sala Kinowa wzbogaci się m.in. o takie produkcje, jak "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski Padł", "Taxi A", "Ławeczka" oraz "The Bartender".
20 Kwiecień 2015
Miło nam poinformować, że zawarliśmy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina umowę na dystrybucję albumów wydawanych przez tę instytucję. Niedługo w sklepach z muzyką cyfrową pojawia się takie wydawnictwa jak "Błękitna Seria", "Czarna Seria" oraz wiele innych.
14 Kwiecień 2015
Z dumą możemy poinformować, że piosenka "My Słowianie" duetu Donatan-Cleo była najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2014 roku. W zestawieniu znalazł się jeszcze inny utwór znajdujący się w dystrybucji Independent Digital. Mowa o piosence "Bałkanica" zespołu Piersi. Piosenka zajęła drugie miejsce w przygotowanym przez ZPAV zestawieniu. Oba tytuły, to jedyne lokalne propozycje, które mogą pochwalić się tak dużą sprzedaż. Pełna lista wyróżnionych tytułów dostępna jest pod tym adresem: http://www.zpav.pl/aktualnosci.php?idaktualnosci=1191
03 Luty 2015
Miło nam poinformować, że podpisaliśmy się z dwoma wytwórniami - Osterdam Records oraz No Paper Records. Ta pierwsza specjalizuje się w ambitnej muzyce elektronicznej, druga zajmuje dystrybucją na terenie polski zagranicznych wydawnictw z kręgu muzyki avant popowej.
26 Styczeń 2015
Krzysztof Kieliszewski to gitarzysta basowy, kompozytor i muzyk Lady Pank. Od niedawna również nasz klient. Do tej pory "Kielich" wydał jedną płytę solową, która ukazała się nakładem Universal Music Polska. Kolejna na rynek trafi już w lutym. Tym razem w dystrybucji Independent Digital.
15 Styczeń 2015
Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę na cyfrową dystrybucję nagrań naszych klientów w sklepie internetowym Empik.com.
12 Styczeń 2015
Znana m.in. ze współpracy ze Snoop Doggiem Iza Lach, to kolejna artystka, która zasiliła szeregi klientów Independent Digital. Do tej pory ta 26-letnia wokalistka wydała m.in. dwa albumy za pośrednictwem EMI Music Poland oraz szereg wydawnictw niezależnych. Zajmiemy sie dystrybucją tych ostatnich w tym zeszłorocznego wydawnictwa "Painkiller".
17 Listopad 2014
Podpisaliśmy się z Miką Urbaniak! Artystka znana z jazzowych i popowych nagrań, wydawanych do tej pory przez Sony Music, planuje w tym roku wypuścić kolejną swoją płytą, tym razem niezależnie. W tych staraniach będziemy ją wspierać jako dystrybutor cyfrowy.
12 Listopad 2014
Lado ABC, działają od 2004 roku warszawska wytwórnia niezależna, wydająca takich artystów jak Baaba, Mitch & Mitch oraz Paula i Karol popisała właśnie z nami umowę obejmującą globalną dystrybucję całego jej katalogu.
07 Listopad 2014
Podpisaliśmy się z MUZU.TV! To jeden z największych na świecie serwisów oferujących legalny dostęp do teledysków, wywiadów wideo i nagrań koncertowych. Swój katalog MUZU.TV dystrybuuje na kilku różnych platformach, m.in. na konsolach Xbox, na telewizora typy Smart TV firm Samsung, LG, Philips i Sony.
03 Listopad 2014
Elektroniczny duet Rebeka zasilił szeregi artystów obsługiwanych przez Independent Digital. W naszej dystrybucji poza debiutanckim albumem grupy pt. "Hellada", który ukazał się nakładem wytwórni Brennessel, znajduje się również najnowsza EP-ka "Breath". Drugim artystą, który w ostatnim czasie postanowił się związać z Independent Digital jest Jimek, czyli kompozytor i producent Radzimir Dębski.
14 Październik 2014
"Miasto 44", to jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. W serwisie YouTube wystartował właśnie specjalny kanał prowadzony przez Independent Digital, na którym znajdują się ekskluzywne materiały dokumentujące proces powstawania filmu.    Film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju "Sala samobójców", to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego.   "Miasto 44" to projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Dlatego Independent Digital wraz z producentem filmu Akson Studio zapraszają do specjalnego kanału w serwisie YouTube, na którym znajdują się ekskluzywne i zakulisowe materiały z procesu tworzenia filmu. Dowiemy się z nich między innym tego jak przebiegały castingi oraz jak powstawała scenografia do filmowych kanałów.
11 Sierpień 2014
Głośne, kontrowersyjne, wielokrotnie nagradzane filmy legalnie i za darmo na YouTube Independent Digital wraz z dystrybutorami Aurora Films oraz Vivarto zapraszają do nowego wyjątkowego miejsca. Sala Kinowa to filmowy kanał w serwisie YouTube, na którym będzie można bezpłatnie obejrzeć aż 170 pełnometrażowych produkcji z całego świata. Filmy będą dostępne z polskimi napisami bądź lektorem. Repertuar Sali Kinowej (do znalezienia pod tym adresem) to zarówno głośne premiery, jak i filmy artystyczne nagradzane na festiwalach filmowych w Cannes, Berlinie czy Wenecji. Kino amerykańskie, czeskie, francuskie, niemieckie, hiszpańskie i włoskie. Wśród 170 tytułów filmowych znajdą się takie filmy jak: "Do szpiku kości" – m.in. cztery nominacje do Oscarów, Nagroda Specjalna Festiwalu Berlinale "Zatoka delfinów" – Oscar w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny "GranatowyPrawieCzarny" - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji "Kłopotliwy człowiek" - Najlepszy film Festiwalu w Cannes "Orzeł kontra rekin" - Główna Nagroda Jury Festiwalu Sundance "Kocham cię od tak dawna" – nominacja do Złotego Globu, BAFTA - Najlepszy film nieanglojęzyczny W tej chwili na kanale można zobaczyć 24 tytuły, m.in.: „Bracia Klitschko”, „Zamknij się i zastrzel mnie”, „Grubasy”, „Jackpot”, „Zakochany Goethe”, „7 dziewic” czy „Kłopotliwy człowiek” Obsługująca kanał firma Independent Digital,  która jest  Certyfikowanym Partnerem Youtube korzysta z systemu Content ID, który zapewnia pełną ochronę praw autorskich i umożliwia całościowe zarządzanie treściami na YouTube. Na  kanale sukcesywnie będą się pojawiać kolejne produkcje.
08 Lipiec 2014
Biuro Ochrony Rapu to kolejna hip-hopowa wytwórnia, która postanowiła rozpocząć z nami współpracę. B.O.R. Records to wydawnictwo kojarzone przede wszystkim z jej założycielem - Paluchem. Wydał on w nim m.i.n. takie płyty jak "Syntetyczna mafia", "Niebo", "Lepszego życia diler".
23 Czerwiec 2014
Podpisaliśmy umowę z międzynarodowym serwisem streamingowym Guvera. Założony w 2008 roku sklep zapewnia legalny dostęp do kilkunastu milionów piosenek. Guvera jest obecnie dostępna w Australii, USA, Indonezji, Hong Kongu i na Filipinach, wkrótce dostępna będzie również w Europie.
30 Maj 2014
Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę z basistą Marcinem Pendowskim. Marcin współpracował do tej pory z takimi artystami jak: Mike Russel, Elaine Simpson, Valerie Scott, Braian Fentress, The Positive, Fisz Emade Tworzywo czy Monika Borzym. 19 maja w cyfrze wydajemy jego solowy debiut pt. "Pendofsky".
23 Maj 2014
Podpisaliśmy bezpośrednią umowę z firmą Shazam. Dla naszych licencjodawców oznacza to całkowitą dostępność i wykrywalność ich katalogu w aplikacji Shazam. Jest to informacja o tyle istotna, że Shazam jest zintegrowany z największymi sklepami oferującymi muzykę cyfrową - iTunes, Google Play, You Tube, Spotify itp. W ostatnich dwunastu miesiącach za pomocą tej aplikacji branża muzyczna zarobiła bezpośrednio ponad 300 mln dolarów.
13 Maj 2014
Od kwietnia reprezentujemy w dystrybucji cyfrowej artystów prowadzonych przez założoną w 2008 roku agencję fonograficzną PUK MUSIC. Wśród pierwszych wydawnictw jakie zostaną wprowadzone przez nas do sprzedaży znalazła się m.in. druga płyta Ewy Jach "Och, Ach, Jach!".
07 Maj 2014
Włączyliśmy do naszych kanałów sprzedaży francuski sklep Qobuz. Ten istniejący od 2007 roku serwis umożliwiający zakup muzyki w formie download i streaming wyróżnia się od swoich konkurentów bardzo dużym naciskiem na jakość udostępnianych nagrań. Wszystkie utwory dostępne w Qobuz można nabyć w jakości zaczynającej się od "true CD quality" (16 bit / 44.1 kHz).
15 Kwiecień 2014
Podpisaliśmy umowę z wytwórnią BeArTon, działającą od 1995 roku niezależnym wydawnictwem muzyki klasycznej. "Perły Muzyki Polskiej", "Wydanie Narodowe Dzieł Fryderyka Chopina" - to tylko niektóre z najsłynniejszych wydawnictw naszego nowego licencjodawcy.
03 Kwiecień 2014
Podpisaliśmy umowę z Amazon.com! Dla artystów i wytwórni współpracujących z Independent Digital oznacza to bezpośrednią dystrybucję w tym największym na świecie sklepie internetowym. Amazon powstał w 1994 roku w USA. Jest zarejestrowanych w nim 100 mln kont klienckich.  Na początku swojej działalności sklep funkcjonował jako księgarnia internetowa, zaraz potem jego asortyment poszerzył się o takie artykuły jak filmy DVD, sprzęt elektroniczny i muzykę. Dostępna jest w formatach cyfrowych w opcji download.
25 Marzec 2014
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych licencjodawców rozpoczęliśmy współpracę z firmą Valleyarm. Kooperacja Independent Digital z tym australijskim dystrybutorem będzie polegała na rozszerzeniu naszych kanałów sprzedaży w Azji, głównie w Chinach oraz Japonii.
18 Marzec 2014
Podpisaliśmy umowę z Galerią Raster, wydawcą m.in. muzycznego wcielenia Doroty Masłowskiej - Mister D. Jej debiutancki album "Społeczeństwo jest niemiłe" dostępny jest już w cyfrze!
10 Marzec 2014
Juno Download, jeden z największych niezależnych sklepów z muzyką dance został właśnie włączony do kanałów sprzedaży obsługiwanych przez Independent Digital. Sklep  powstał w marcu 2006 roku. Jego katalog obejmuje obecnie ponad dwa miliony utworów dostępnych w wysokiej jakości MP3 i WAV.
03 Marzec 2014
Włączyliśmy do naszych kanałów dystrybucji Bloom.fm. Ta Aplikacja dedykowana na urządzenia pracujące na iOS, służy do streamingu muzyki, zarówno w opcji radia, jak i "on demand". Bloom.fm, dostępny jest w Anglii.  Na dziś posiada pół miliona subskrybentów! Już wkrótce zapełni się tytułami naszych licencjodawców.
17 Luty 2014
Podpisaliśmy umowę z VEVO!  Dzięki temu artyści współpracujący z Independent Digital mają możliwość promocji swoich teledysków w wielu krajach.  Obecnie serwis dostępny jest w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Irlandii Brazylii, Australii, Kanadzie , Nowej Zelandii  i w Polsce (od 17 maja 2013). Serwis prezentuje teledyski, autorskie programy muzyczne i koncerty, notując globalnie ponad 5 miliardów wyświetleń
06 Luty 2014
7digital, jeden z największych brytyjskich sklepów z muzyką cyfrową wzbogacił właśnie naszą ofertę dystrybucyjną. 7digital to sklep oferujący zakup plików audio w modelu download oraz w streamingu, jego biblioteka to ponad 25 mln utworów, teraz dołączą do nich pozycje z katalogu polskich niezależnych wydawnictw.
29 Styczeń 2014
Beatport, największy sklep online wyspecjalizowany w sprzedaży muzyki elektronicznej został właśnie włączony do kanałów sprzedaży obsługiwanych przez Independent Digital.
07 Listopad 2013
Budka Suflera – ikona polskiej muzyki już niedługo będzie świętować swoje 40 lecie! Razem z ID będą świętować również w digitalu! Właśnie podpisaliśmy umowę z Budką Suflera.
22 Październik 2013
Podpisaliśmy umowę z Polskim Radiem! Już dziś najnowsze wydawnictwa wytwórni, w tym koncertową płytę Renaty Przemyk oraz album "Męskie Granie 2013" można znaleźć w cyfrze.
10 Październik 2013
Independent Digital z dofinansowaniem Unii Europejskiej FUNDUSZE EUROPEJSKIE – Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Miło nam poinformować, że Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka przyznał Independent Digital sp. z o.o. dofinansowanie w wysokości 70% na projekt o wartości 1,945 mln złotych. Okres realizacji: 1.08.2013 – 31.07.2015 Dzięki dofinansowaniu zostanie wdrożony System do zautomatyzowanej, międzynarodowej dystrybucji Treści w formatach cyfrowych w kanałach B2B. Jego zadaniem będzie automatyzacja procesów dotyczących dostarczania treści do Independent Digital przez licencjodawcę oraz ich cyfrowej dystrybucji w serwisach dystrybutorów, zarówno w formie download jak i streaming, Więcej o technologii stosowanej przez Independent Digital w dziale ID Technology.
02 Październik 2013
Podpisaliśmy umowy z ukraińskimi wytwórniami BOG DA NOVA MUZYKA, Studio Prikol FM. Zajmiemy się cyfrową dystrybucją takich znanych ukraińskich artystów jak Tartak, TNMK, Złata Ohnewycz.
23 Wrzesień 2013
Miło nam poinformować że 13 września 2013 podpisaliśmy umowę bezpośrednio z Rdio!  Rdio to jest muzyczny serwis streamingowy dostępny w 31 krajach na świecie, łącznie z Polską!
17 Wrzesień 2013
16 Lipiec 2013
Szukaliście kiedyś O.S.T.R. w cyfrze? Już wkrótce będziecie mogli odnaleźć  HAOS w serwisach takich jak iTunes, Deezer, Spotify, itd! Od 05.07.2013 Asfalt Records zasila nasze szeregi!
24 Czerwiec 2013
Piosenki zespołu Golec uOrkiestra po raz pierwszy trafią do sprzedaży cyfrowej!  19.06.2013 roku podpisaliśmy umowę z wytwórnią Golec Fabryka, dzięki czemu będziemy reprezentować nagrania zespołu we wszystkich krajowych i zagranicznych sklepach z muzyką cyfrową. Już teraz, najnowszy przebój formacji, piosenkę "Młody Maj" można nabyć u większości dystrybutorów lokalnych i globalnych.
10 Czerwiec 2013
04 Czerwiec 2013
W ramach zawartej umowy z firmą Net mobile AG  uruchomiliśmy kanał Playboy w serwisie video operatora Plus.
14 Maj 2013
donGULAResko wraz z wytwórnią Szpadyzor Records wzmocnili nasze szeregi! Szpadymelodia rozbrzmiewa już w cyfrze!
18 Kwiecień 2013
W ramach zarządzania serwisem video T-Mobile oraz zawartej umowy z firmą Net mobile AG uruchomiliśmy nowy kanał Playboy!
15 Kwiecień 2013
Osiągnęliśmy rekordowy wynik sprzedaży jednego utworu. Hitem ‘’Ona tańczy dla mnie’’ zarobiliśmy w serwisach internetowych ponad 100 000 zł w miesiąc dla wytwórni. W lutym 2013, w połączeniach telefonicznych operatorów komórkowych, utwór został odsłuchany ponad 15 milionów razy! Przyczyniła się do tego reklama sygnału oczekiwania na połączenie „Ona Tańczy dla mnie’’ w serwisach: Czasoumilacz, Granie na Czekanie, Halo Granie, Muzyka na Czekanie. Reklamę emitowały telewizje: 4FUN TV, ESKA TV, POLO TV, TV DISCO, Polsat, TVN, TVP.
04 Kwiecień 2013
W ramach zarządzania serwisem video T-Mobile oraz zawartej umowy z firmą N–TEQ Sp. z o. o. uruchomiliśmy nowy kanał na żywo Polo TV. Możliwość oglądania Polo TV w komórce z pewnością ucieszy sympatyków muzyki disco polo!
25 Luty 2013
25 lutego 2013 podpisaliśmy umowę bezpośrednio z serwisem Spotify! Spotify to jeden z wiodących muzycznych serwisów streamingowych na świecie. Dostępny jest w Polsce od 12 lutego.
22 Luty 2013
22.02.2013 podpisaliśmy umowę z niezależną wytwórnią Stojedenaście. Tym samym poszerzamy swój katalog o takich artystów jak Pęku i Nielegalny Sezon. Premiera najnowszej płyty "Teraz i tu” już 25.03.2013
20 Styczeń 2013
Rozpoczęliśmy współpracę z wytwórnią Wielkie Joł! Już w marcu 2013 premiera  płyty TEDE- Elliminati! Pierwsze single zapowiadające płytę są już dostępne w sklepach cyfrowych.
15 Styczeń 2013
Z przyjemnością informujemy, że 15.01.2013 Fonografika dołączyła do grona naszych Partnerów. Poszerzamy katalog o takich artystów jak Slums Attack, Kali i z niecierpliwością czekamy na nowe projekty! Najbliższa - Guova już 16.02.2013!
07 Styczeń 2013
Od stycznia poszerzamy kontent muzyki klubowej. DJ Romi oraz Robert Kobryń zadbają dla nas o  nowe brzmienia!
10 Grudzień 2012
Miło nam poinformować, że 10.12.2012  podpisaliśmy umowę z Agora S.A. Już wkrótce wspaniałe albumy m.in. Waglewski Fish Emade - Męska Muzyka, Voo Voo i Haydamaky - Voo Voo i Haydamaky, John Porter - Back In Town, Bracia - Tribute to Queen  będą dostępne w Polsce w serwisach download  i streaming.
05 Grudzień 2012
5 grudnia 2012 zawarliśmy bezpośrednią umowę z iTunes. Dzięki umowie zapewnimy szybką publikację treści w sklepie iTunes, oraz większe przychody ze sprzedaży.  Zachęcamy kolejnych niezależnych Artystów oraz wytwórnie do nawiązania współpracy z Independent Digital.
28 Listopad 2012
12 Listopad 2012
Kolejna wytwórnia hiphopowa powierzyła nam swój katalog. Podpisaliśmy umowę z B.O.R. Records. Z niecierpliwością czekamy na najnowszy projekt DJ Story ‘DoBorowe Towarzystwo’!
12 Październik 2012
Podpisaliśmy umowę z WiMP Music, dzięki  której nasz katalog zostanie udostępniony w serwisie muzycznym WiMP. Serwis do tej pory przyciągnął ponad 350 tys. abonentów w Norwegii, Danii, Szwecji oraz Niemczech (w Holandii działa pod marką Ziggo). Wkrótce WiMP uruchomi swój serwis w Polsce.
10 Październik 2012
Nawiązaliśmy współpracę z serwisem NuPlays.pl. W NuPlays artyści i wytwórnie mogą oferować muzykę na kilka ciekawych sposobów, np. w  połączeniu z koszulkami, mobilnymi aplikacjami. Za kupowanie muzyki klienci otrzymują punkty, które mogą wymienić na unikalne nagrody.
03 Październik 2012
Nawiązaliśmy współpracę z serwisem Polishsound.com. Serwis dedykowany jest polskiej muzyce, jego celem jest promowanie polskiej muzyki poza granicami naszego kraju. Wkrótce na polishsound.com zostanie uruchomiony sklep z albumami.
14 Wrzesień 2012
W dniu 14.09.2012 spółka zmieniła nazwę z Propolis Media Sp. z o.o. na Independent Digital Sp. z o.o. Minęło równo 10 lat od założenia firmy. Zmianą pragniemy podkreślić jak bardzo cenimy niezależność, a także wskazać kierunek, w jakim będziemy zmierzać w kolejnych latach.
12 Wrzesień 2012
Podpisaliśmy umowę z serwisem muzycznym Deezer. Dzięki umowie już wkrótce w tym ogólnoświatowym serwisie pojawi się katalog ponad 11.000 utworów z polskich, niezależnych wytwórni.
14 Sierpień 2012
Podpisaliśmy umowę z wytwórnią Luna. Od dzisiaj reprezentowany w cyfrze katalog poszerzył się o portfolio Artystów m.in. Niny Nu, Instytutu, Valdo.
13 Sierpień 2012
Kolejna wytwórnia hiphopowa powierzyła nam swój katalog. Podpisaliśmy umowę z wytwórnią Aptaun Label. Od dzisiaj reprezentujemy m.in. katalog Pyskatego.
20 Lipiec 2012
Podpisaliśmy umowę z wytwórnią RRX Desant/White House Records. Rozpoczynamy promocję jednego z ważniejszych wydawnictw hiphopowych tego roku: Kodex 4.
04 Lipiec 2012
Podpisaliśmy umowę z Wytwórnią Step Records. Do naszego katalogu dołączyły wydawnictwa m.in. Artystów Chady, Onara, Piha.
27 Czerwiec 2012
Składanka „Lato 2012’’ z wytwórni My Music znalazła się na liście Top Albums w kategorii Muzyka polska na  Itunes Polska. Gratulujemy!
21 Czerwiec 2012
Podpisaliśmy umowę z Wytwórnią New Media/ Urban Records. Zajmiemy się dystrybucją cyfrową oczekiwanego wydawnictwa Donatan ’’Równonoc’’. Planowana data premiery październik 2012.
26 Maj 2012
Kamil Bednarek został zwycięzcą Sopot TOP Trendy Festiwal 2012! W ostatnim roku płyta Kamila nagrana z zespołem Star Guard Muffin „Szanuj” okazała się najlepiej sprzedającym się krążkiem. Gratulujemy Kamilowi i cieszymy się z owocnej współpracy z wytwórnią Lou Rocked Boys!
11 Kwiecień 2012
Rozpoczęliśmy dostawy do pierwszego polskiego serwisu streamingowego Muzo.pl