O nas

Od 2002 roku Independent Digital zajmuje się pozyskiwaniem oraz dystrybucją treści w formatach cyfrowych. Reprezentujemy katalog ponad 140 niezależnych wydawnictw muzycznych.

Współpracujemy także z ponad 30 licencjodawcami treści video. Content naszych partnerów dystrybuujemy na całym świecie w formie download i streaming zarówno w  serwisach internetowych (m.in. iTunes, Deezer, WiMP, Spotify, Google Music) jak i w serwisach operatorów telefonii cyfrowej (m.in. Muzodajnia, Granie na czekanie, Czasoumilacz, Halogranie). Jeśli dysponujesz prawami do treści audio lub video i szukasz doświadczonego, profesjonalnego partnera, który w szybki sposób wprowadzi Twój content do serwisów mobilnych oraz internetowych  w Polsce i  na całym świecie – zapraszamy do współpracy.

Misja

Umożliwiać dostęp do treści by każdy mógł z nich korzystać w dowolnym czasie i miejscu na ziemi

Wizja

Independent Digital jest największą firmą w regionie Europy Środkowo – Wschodniej, dostarczającą treści poprzez serwisy globalne i lokalne na terytoriach swojego działania – Independent Digital is the biggest enterprise in South Eastern Europe