Rekomendacje

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i English.

WIMP100x100Znakomita współpraca. Zespół ludzi, którzy naprawdę znają się na robocie. Cieszę się, że mamy tak godnego Partnera. - Adrian Ciepichał.
rekomendacja Szanowni Państwo. Mamy wielki zaszczyt i ogromną przyjemność pracować od roku czasu z firmą Independent Digital. To właśnie firma Independent Digital wprowadziła nas w świat cyfryzacji muzyki i pokazała sposoby na monetyzację naszej twórczości. Służą nam pomocą, radą i wsparciem przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Rzetelni, profesjonalni, uśmiechnięci. Poza tym pracują tam piękne dziewczęta z dużą wiedzą i znajomością branży muzycznej. Polecamy gorąco współprace z tą załogą. Naprawdę warto!!!
Nowy obrazIndependent Digital robi dobrą robotę popularyzując sprzedaż cyfrową która wydaje się być przyszłością muzyki. Jestem zadowolony ze współpracy i mam nadzieję że wszelakie liczby z niej wynikające będą dynamicznie wzrastały :)
Plakat Ł&P pion Bardzo dobra i wnikliwa znajomość zagadnienia sprzedaży cyfrowej, mila, kompetentna, elastyczna i zawsze dyspozycyjna załoga, czujność i fachowa pomoc w sytuacjach, w których potencjalny hit zaczyna "mieć branie". Tak w skrócie możemy scharakteryzować team firmy Independent Digital, której powierzyliśmy cały swój kontent. Polecamy wszystkim zainteresowanym artystom! Bracia Golec
asfalt "Polecam firmę Independent Digital zarówno dużym wytwórniom jak i niezależnym labelom. Pracujący tam team jest zgrany i prężny, w wyniku czego monetarny potencjał nawet najbardziej niszowego contentu wykorzystywany jest do maximum. Go digital!"
DCIM100GOPRO "Bardzo polecam współpracę z Independent Digital. Ich wkład w rozwój elektronicznej dystrybucji muzyki w Polsce jest nie do przecenienia. Potrafią dobrze zadbać o katalog, stosować nieszablonowe podejście, a także dostosowywać się do naszych nietypowych pomysłów – dla mnie to bardzo ważne."
"Z firmą Independent Digital i Clubattack Poland współpracuję od około września 2012 roku i jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu współpracy pod kątem finansowym, ale co ważniejsze pod kątem zaangażowania ich w promocję zespołu Weekend w kanałach dystrybucji cyfrowej muzyki . Dzięki działaniom Independent Digital singiel "Ona tańczy dla Mnie" jest dostępny na całym świecie."
Rahim“Jeśli sprzedaż cyfrowej muzyki jest krokiem w przyszłość, to Independent Digital jest do tego trampoliną.”
"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Independent Digital. Dzięki ich możliwościom szybko i sprawnie moje utwory były dostępne w wielu sklepach. Polecam wszystkim Artystom."
"Independent Digital przyczynili się do popularności naszych piosenek ("Radio Hello" czy "Skrzydlate Ręce"), za co im bardzo dziękujemy! Z dużym optymizmem i entuzjazmem zapatrujemy się na dalszą współpracę."
"Po kilkuletniej współpracy mogę polecić Independent Digital jako firmę rzetelną i szybką w działaniu, co ważne na rynku cyfrowym. Dziś najsilniejsze są firmy proponujące kompleksowe rozwiązania. Independent Digital jest taką firmą."
"Bardzo mi się miło współpracuje z firma Independent Digital, jestem zadowolony z usług, którymi się zajmują, a co najważniejsze starannie opiekują się moim katalogiem"
"Firma Independent Digital nigdy nas nie zawiodła. Wręcz przeciwnie nasza wieloletnia współpraca dowodzi, iż okazała się elastycznym, kreatywnym i solidnym partnerem."
"Independent Digital uwierzyli w nas od początku naszych wspólnych działań, pomagają przy topowych tytułach (Enej, Bednarek) ale nie odmawiają też współpracy przy totalnie niszowych produkcjach a to bardzo ważne. Polecam jak najbardziej."